Dedek Mraz 2017

Spoštovani,

sindikat tudi letos organizira prireditev za Dedka Mraza, ki je namenjena otrokom in vnukom zaposlenih. Prireditev bo v četrtek, 14. decembra 2017, ob 18. uri, na FE, Tržaška cesta 25, v predavalnici P1. Članom sindikata pripada darilni bon v višini 30 € za njihove otroke, ki so rojeni leta 2008 ali kasneje.

Če se nameravate udeležiti prireditve in/ali pridobiti darilni bon vas prosimo, da izpolnite spletni obrazec (če nimate dostopa do računalnika, lahko prijavnico prevzamete in oddate na recepciji fakultete do četrtka, 30. 11. 2017).

Upravičenci do darilnih bonov boste le-te prejeli predvidoma do 5. 12. 2017. Nadaljnja navodila v zvezi z Dedkom Mrazom bomo pošiljali le tistim, ki se boste prijavili, zato na prijavnico napišite svoj el. naslov.